Výsledek obrázku pro kalamář a smlouva modré

Podmínky prodeje.....

 

* Naše mainí miminka odchází do nového domova minimálně od 16 tého týdne věku a déle, řádně očkovaná, čipovaná s petpasem, koťátka ( mazlíčci) budou již kastrovaní ( o kastracích nesmlouvám)

* Odchovávám koťátka pouze s průkazem původu ( tedy s PP)

* Koťátka svěřím pouze do dobrých podmínek, smlouvu podepisuji pouze s přímým majitelem starším 18ti let

* Koťátko neprodávám 3tí osobě - například jako dárek pro někoho,....

* Koťátka vhodná do chovu svěřím pouze malým registrovaným chovatelským stanicím, nepodporujeme klecový chov

* Před závaznou rezervací je důležitá první osobní návštěva

* Pro závaznou rezervaci koťátka požaduji složení rezervačního poplatu (1/3 z ceny kotěte) při zrušení ze strany zájemce je rezervační poplatek nevratný - bude sloužit jako úhrada zvýšených nákladů a ušlého zisku (tj. finanční ztrátu způsobenou nemožností nabídnout kotě jinému zájemci).

* S novými majiteli našich koťátek jsem v úzkém kontaktu, vždy jsem velmi ráda a těší mě, když mám nové zprávy a fotečky s nového domova (pokud máte problém s komunikací, zasíláním fotek a informacemi, jak se koťátku daří, prosím poohlédněte se po koťátku v jiné chs. Záleží mi na svém odchovu a jsem velmi ráda, když vím, jak se mé koťátko má.....)

* V případě zjištění zadedbání péče ( nedostatatek čisté vody, kvalitní stravy, bezpečného domova, zanedbání veterinární péče, zanedbání péče o srst, ....), či jakéhokoliv psychického či fyzického týrání si vyhrazuji právo na bezplatné odebrání svého odchovu, což je uvedeno i v kupní smlouvě